Zostanie wznowione połączenie lotnicze Poznań a Münsret/Osnabrück

Niemiecka linia lotnicza Jetisfaction wznowi loty na trasie Poznań- Münster/Osnabrück 6-go września br. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, nowoczesnym samolotem Saab 340 z 33 miejscami dla pasażerów

 

 

 

Rozkład lotów: wylot z Münster/Osnabrück o godzinie 6:00, przylot do Poznania o godzinie 7:40, wylot z Poznania o godzinie 19:20, przylot do Münster/Osnabrück o godzinie 21:00. W przyszłości połączenie to obejmie także Wrocław.

Rezerwacja biletów jest możliwa przez system Amadeus oraz w biurach podróży, wkrótce także na stronie przewoźnika: www.jetisfaction.com. Cena biletu w jedną stronę – od 99 € (z opłatami i podatkami). Dla firm gotowych często korzystać z tego połączenia, linia przewiduje specjalne korzystne stawki.

Linia Jetisfaction zawiesiła swoje operacje z powodu niedopełnienia zobowiązań finansowych przez dostawcę samolotu. Nie wykorzystywaliśmy samolotu tak, jak było to zaplanowane, więc musieliśmy podjąć decyzję o zakończeniu naszej biznesowej współpracy i rozpoczęciu działalności z nowym partnerem. Ponadto, całkowicie zrestrukturyzowaliśmy nasze przedsiębiorstwo – mówi Pan Joahim Jones, prezes linii Jetisfaction.

Lotnisko Münster/Osnabrück w Nadrenii Północnej-Westfalii położone jest 25 km na północ od Münster i 35 km na południowy zachód od Osnabrück oraz 70 km na wschód od granicy niemiecko-holenderskiej.

Linia Jetisfaction to niemiecki przewoźnik biznesowy. Na Ławicy operowała od września do grudnia 2010 roku, kiedy to zawiesiła połączenia do Münster/Osnabrück i Zurychu.

źródło: TTG Polska


Inne wpisy z danej kategorii: Wiadomości turystyczne

RSSKomentarze (0)

Trackback URL