VII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej NOCNIK 2011

NOCNIK to przede wszystkim Przegląd dla zespołów i solistów uprawiających szeroko pojętą piosenkę turystyczną.Spośród nadsyłanych zgłoszeń (na podstawie nagrań) komisja kwalifikacyjna Przeglądu wybiera maksimum 15 podmiotów wykonawczych, które podczas koncertu konkursowego, w pierwszy dzień Przeglądu, prezentują się profesjonalnemu Jury. W skład Jury wchodzą wybitni twórcy i znawcy tego rodzaju piosenki. Ponadto, nie zapominając o naszych najmłodszych, w drugim dniu Przeglądu odbywa się MiniNocnik, w którym dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym prezentują swoje zdolności muzyczne i wokalne oraz wraz z całymi rodzinami bawią się przy dźwiękach piosenki turystycznej.

Nasza impreza dorobiła się już prestiżu i przyciąga najlepszych wykonawców. Pociąga to za sobą zainteresowanie mediów – nasi dotychczasowi patroni medialni to Radio Łódź, Radio Victoria, Wirtualna Polska, Podróże.pl, TVP Łódź, Multimedia Polska, Telefonia Komórkowa PLUS GSM.

W tym roku planujemy zaprosić do koncertu gwiazd takich wykonawców jak: Aga Kostencka (laureat Nocnika 2010), Zielone Liście (laureat Nocnika 2009 oraz MiniNocnika 2008), Żeby nie Piekło, Wolna Grupa Bukowina, Rafał Nosal z grupą Bohema, Coffeina, 4 razy w roku.

Więcej informacji: nocnik.art.pl


Inne wpisy z danej kategorii: IMPREZY

RSSKomentarze (0)

Trackback URL