Qubus Hotel Solidnym Pracodawcą

 

 

qubus-hotel-solidnym-pracodawca-01Zakończyła się piąta edycja ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku, organizowanego przez Grupę Media Partner. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się sieć Qubus Hotel.

 

Celem programu jest wyróżnianie tych pracodawców, którzy realizują wiarygodną, profesjonalną, innowacyjną politykę personalną. Kapituła konkursu ocenia m.in. warunki pracy, terminowość wynagrodzenia, warunki socjalne, ścieżkę kariery, również opinie o pracodawcy ? zarówno zewnętrzne (Urzędy Pracy, władze, organizacje biznesowe), jak i wewnętrzne. Istotnym elementem jest też dynamika zatrudnienia.

 

Wśród laureatów konkursu drugi rok z rzędu znalazła się sieć hoteli biznesowych Qubus Hotel. ? To dla nas niezwykle cenne wyróżnienie ? mówi Artur Hajduk, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu. – Staramy się konsekwentnie umacniać wizerunek Qubus Hotel jako rzetelnego, godnego polecenia pracodawcy. Cieszymy się, że Kapituła Konkursu po raz kolejny oceniła prowadzoną przez nas politykę personalną jako wartościową.

 

qubus-hotel-solidnym-pracodawca-02Przyznawana od 2004 roku nagroda uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień tego typu. – Laureaci konkursu stanowią wąską grupę najlepszych pracodawców w Polsce ? takich, którzy nieustannie podejmują szereg działań mających na celu optymalizację warunków pracy ? podkreśla Grzegorz Kozicki z redakcji ?Rzeczy o Biznesie?, dodatku do Rzeczpospolitej.

 

Sieć Qubus Hotel tworzy obecnie dwanaście prestiżowych, 3- i 4-gwiazdkowych obiektów, zlokalizowanych m.in. w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. Na czerwiec planowane jest otwarcie kolejnego, trzynastego obiektu  ? Qubus Hotel Gdańsk.

 

źródła własne


Inne wpisy z danej kategorii: Aktualności

RSSKomentarze (0)

Trackback URL