Powstaje pięciogwiazdkowy hotel w Ostródzie

W Ostródzie, nad brzegiem Jeziora przy ulicy Turystycznej powstanie pięciogwiazdkowy hotel Drwęckiego.

Będzie to  największy w całym regionie hotel o  wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie budowanego obiektu znajdują się jeziora i miejska plaża z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego, co stanowić będzie dodatkowy atut hotelu.

Holiday Park, bo na chwilę obecną taką nazwą posługuje się hotel, posiadać będzie 152 komfortowo wyposażonych pokoi i luksusowych apartamentów.

W hotelu znajdzie się również centrum konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, niezbędny podczas szkoleń i konferencji. Centrum przygotowane zostanie na kongresy i spotkania z udziałem nawet 1000 osób.

Ponadto w hotelu znajdzie się SPA & Wellnes, oferujące szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych a także aquapark, gdzie spędzić będzie można wolne chwile po ciężkim dniu pracy.

W nowym hotelu znajdą się też restauracje, kawiarnie, klub nocny oraz kręgielnie. W obiekcie zaplanowana jest również galeria usługowo-handlowa.

Budynek hotelu składać się będzie z czterech kondygnacji i znajdzie się na działce o powierzchni 4 hektarów. Wartość obiektu wynosi ponad 65 milionów złotych.

Zarządcą hotelu jest firma Condohotels Group, która w swoim portfolio posiada takie obiekty jak Willa Port Resort czy hotele Platinum.

Niewykluczone, że nowy pięciogwiazdkowiec otwarty zostanie pod szyldem jednej z międzynarodowych sieci hotelarskich. Na chwilę obecną Condohotels Group prowadzi negocjacje w tej sprawie.

 

 

 


Inne wpisy z danej kategorii: Sieci hoteloweWiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL