Mistrzostwa Świata w Łucznictwie odbędą się w Legnicy 22 do 28 sierpnia

W Legnicy odbędą się Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Juniorów. W imprezie weźmie udział blisko 300 zawodników. Obsługę hotelową wydarzenia zapewnia sieć Qubus Hotel. Imprezę zaplanowano w dniach od 22 do 28 sierpnia

- To dla nas wielka przyjemność i zaszczyt – mówi Barbara Kata z działu marketingu Qubus Hotel Legnica. – Będziemy gościć młodych sportowców z czterech kontynentów – dodaje. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji komfortowe pokoje z dostępem do Internetu, a także Centrum Odnowy Biologicznej. – Sportowcy zadbają o formę w saunie fińskiej i tureckiej, jacuzzi i sali fitness – mówi Barbara Kata. Specjalne dania dla młodych łuczników przygotuje Szef Kuchni Edyta Kuryś wraz ze Specjalistą ds. Gastronomi Mariuszem Tkaczykiem.

W hotelu, który jest jednym z największych obiektów konferencyjno-noclegowym na Dolnym Śląsku, będzie się również mieścić oficjalne biuro zawodów. Jak podkreśla Barbara Kata, w przedsięwzięcie zaangażowani będą wszyscy pracownicy obiektu. – Jesteśmy pewni, że impreza okaże się sukcesem zarówno hotelu, ale również całego miasta – kończy Barbara Kata.

źródło: Qubus Hotel


Inne wpisy z danej kategorii: Sieci hoteloweWiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL