Kontakt

Redakcja TurystykaNews.pl  zachęca wszystkich czytelników do aktywnego uczestniczenia w rozwoju portalu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszych publikacji oraz propozycje nowych tematów. Wszelkie sugestie i komentarze są mile widziane i stanowią dla nas cenne źródło informacji. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Zapraszamy do korespondencji

mail kontaktowy: biuro@turystykanews.pl

 

 

RSSKomentarze (4)

Formularz | Trackback URL

 1. Lukas Rhoden pisze:

  Hi

  I just checked out your website turystykanews.pl and wanted to find out if you need help for SEO Link Building ?

  If you aren’t using SEO Software then you will know the amount of work load involved in creating accounts, confirming emails and submitting your contents to thousands of websites.

  With THIS SOFTWARE the link submission process will be the easiest task and completely automated, you will be able to build unlimited number of links and increase traffic to your websites which will lead to a higher number of customers and much more sales for you.

  IF YOU ARE INTERESTED, We offer you 7 days free trial
  ==> http://bit.ly/Robot_Submitter

  Kind Regards,
  Lukas Rhoden ! Business Development Manager

 2. Monika Paź pisze:

  Dzień dobry,

  nazywam się Monika i chciałabym zapytać czy próbowali Państwo reklmować swoje produkty i usługi przez kampanie e-mail marketingowe?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i dostarcza wszystkie niezbędne elementy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać detale – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Miłego dnia, Monika

 3. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony www. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Mikula

 4. Monika Paź pisze:

  Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym zapytać czy próbowali Państwo reklmować swoje produkty i usługi przez kampanie e-mail marketingowe?
  Jest to doskonałe i bardzo skuteczne źródło nowych zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i zapewnia wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

Zostaw odpowiedź
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie z Twojego komentarza, kliknij Gravatar.

Preview: