Kongres i targi dla hotelarzy w Stuttgarcie

W lutym 2012 roku odbędzie impreza, jedna z najważniejszych w Europie- targi Intergastra w Stuttgarcie.

Podczas targów Intergastra prezentowana jest oferta przedsiębiorstw dedykujących swoje produkty dla przemysłu gastronomicznego, cateringu, cukiernictwa i przemysłu kawiarnianego, ale również dla przemysłu hotelarskiego.

Przyszłoroczna prezentacja dla sektora hotelarskiego odbędzie się w ramach specjalnego obszaru tematycznego „Focus Hotel” w hali 6. Cała hala 6 będzie poświęcona w całości wyłącznie tematyce hotelarskiej – urządzeniom hotelowym i wyposażeniu wnętrz hoteli, pokoi i łazienek hotelowych, urządzeniom sanitarnym, wyposażeniu saun oraz sal wellness i fitness.

Podczas przyszłorocznej Intergastry obszar tematyki hotelarskiej zostanie po raz pierwszy rozszerzony o kongres. Podczas pięciu dni targowych w hali nr 9 odbędzie się kongres „Deutsche Hoteltag” zajmujący się tematyką architektury hotelowej, innowacyjnych technologii dla budynków i najważniejszymi aktualnymi zagadnieniami branży hotelarskiej. Znamienici prelegenci z dziedziny architektury, architektury wnętrz i inżynierii zapewnią najwyższy poziom merytoryczny kongresu. Goście targowi z biletem wstępu na Intergastrę będą mogli wziąć udział również w kongresie „Deutsche Hoteltag”. Połączenie targów z kongresem zapewni optymalną wymianę informacji między wystawcami targów, a gośćmi targowymi i kongresowymi.

Przyszłoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 11-15 lutego 2012 na powierzchni wystawienniczej 90 tys. mkw. Targów Stuttgarckich. Organizatorzy spodziewają się około 1.150 wystawców oraz ponad 80.000 zwiedzających. Już teraz ponad 2/3 powierzchni wystawienniczej jest zarezerwowane (w tym dla 4 firm z Polski).


Inne wpisy z danej kategorii: Wiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL