JET AIR: Nowe trasy krajowe

Linie lotnicze Jet Air zapowiedziały uruchomienie nowych tras krajowych. Od 18 maja przewoźnik rozpocznie loty z Gdańska do Krakowa i z Gdańska do Wrocławia.
Każde z połączeń będzie realizowane trzy razy w tygodniu, po dwa rejsy dziennie. Pasażer będzie miał zatem możliwość załatwienia sprawy w ciągu jednego dnia – loty poranne i późnopopołudniowe lub wieczorne.

 

Na trasie Gdańsk – Kraków – Gdańsk samoloty Jet Air będą latały w poniedziałki, czwartki i piątki. Pomiędzy Gdańskiem a Wrocławiem będzie można latać we wtorki, środy i piątki. Ceny biletów rozpoczynają się od 250 złotych.

Będą to kolejne trasy krajowe obsługiwane przez polską linię Jet Air. Do tej pory przewoźnik realizuje połączenia pomiędzy Bydgoszczą a Łodzią, między Poznaniem a Krakowem i Bydgoszczą oraz między Zieloną Górą a Bydgoszczą i Warszawą.

- Połączenie z Gdańskiem, szczególnie przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, na pewno ucieszy naszych pasażerów. Czas podróży samolotem na tej trasie jest pięć razy krótszy niż pociągiem czy samochodem! Co więcej, w badaniach prowadzonych przez port, połączenie z Gdańskiem często było wskazywane jako bardzo pożądane przez naszych pasażerów. Jego pozyskanie to istotny krok w rozwoju siatki połączeń krajowych z Krakowa, a zarazem dziewiąta nowa destynacja w tym roku ? mówi prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków ? Balice, Jan Pamuła.

źródło: latajznami.pl


Inne wpisy z danej kategorii: AktualnościCiekawostki

Tagi:

RSSKomentarze (0)

Trackback URL