Hotel Golden Tulip z Warszawy stoi przed gruntowną przemianą

Hotel Golden Tulip w Warszawie przechodzi gruntowną przemianę.

We wrześniu ukończone będą bar i restauracja, nowe lobby oraz dodatkowa sala konferencyjna. Generalnym wykonawcą jest warszawska pracownia architektoniczna Makola Projekt Studio.

Istotnym zmianom poddane zostaną parter i pierwsze piętro. Odmieni się wygląd całego lobby hotelowego, wraz ze znajdującymi się na parterze barem oraz restauracją – loungem, natomiast zaplecze konferencyjne powiększy się o dodatkową salę. Bar zostanie przeniesiony do części ogólnodostępnej i otworzy podwoje również dla klientów nie będących gośćmi hotelu.

- Po zakończeniu trwających obecnie prac, wnętrze hotelu Golden Tulip zyska wyjątkowy i luksusowy charakter dzięki wykończeniom ze szlachetnych i naturalnych materiałów – mówi architekt Andrzej Makola, autor projektu i właściciel Makola Projekt Studio.

Nowe posadzki wykonane z jasnego granitu staną się ozdobą całego lobby hotelowego. Recepcja, która zmieniła swoje położenie i mieści się teraz po lewej stronie od głównego wejścia, zyskała bardzo nowoczesny wygląd utrzymany w minimalistycznej stylistyce.Przeobrażeniu ulegnie również wnętrze hotelowej restauracji, w której pojawią się nowe meble  wykonane na specjalne zamówienie.

Wprowadzone zmiany nadadzą wnętrzu swieży i dystyngowany wygląd. Ma to być uwieńczenie i przypieczętowanie procesu przeobrażenia hotelu Kyriad Prestige w Golden Tulip, flagowy obiekt tej marki w Polsce.

Od 6 czerwca br. warszawski Kyriad Prestige kontynuuje działalność pod marką Golden Tulip. Proces rebrandingu, zainicjowany na początku 2011 roku, polega na zaadaptowaniu hotelu do standardów marki Golden Tulip. Louvre Hotels Group posiada w Polsce łącznie 10 hoteli, a w najbliższych latach przewidziano otwarcie kolejnych.

źródło: informacja prasowa


Inne wpisy z danej kategorii: CiekaweWiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL