Gdańsk: Qubus Hotel otwarty

Gdańsk: Qubus Hotel otwarty

 Qubus Hotel Gdańsk otwarty-01

 

                   18 czerwca, punktualnie o godzinie 18.45 oficjalnie otwarto trzynasty obiekt sieci Qubus Hotel. Na zorganizowanym z tej okazji bankiecie bawiło się w Gdańsku ponad trzysta osób.

 

 

Qubus Hotel Gdańsk otwarty-03

Całość prowadził Tomasz Galiński, popularny trójmiejski dziennikarz radiowy. Goście mieli okazję skosztować potraw przygotowanych przez szefów kuchni – w tym wyjątkowych smakołyków z grilla, za które odpowiadał Mariusz Tkaczyk, jeden z najlepszych polskich specjalistów Barbeque.

- Menu naszej restauacji jest jednym z najważniejszych atutów hotelu – przyznaje Dagmara Szczepaniuk, specjalistka d.s. marketingu Qubus Hotel Gdańsk. – Gościom oferujemy również salon fitness, nowoczesne centrum konferencyjne, a przede wszystkim dobrą lokalizację. Cieszymy się, że hotel już cieszy się sporym zainteresowaniem.- Mam nadzieję, że Qubus Hotel Gdańsk szybko wpisze się w krajobraz Trójmiasta – mówi Artur Hajduk, prezes zarządu sieci Qubus. – Liczymy na to, że stanie się marką rozpoznawalną i polecaną, tak jak ma to miejsce w przypadku naszych pozostałych obiektów – dodaje.

 

Qubus Hotel Gdańsk otwarty-02Sieć hoteli biznesowych Qubus liczy obecnie 13 obiektów. Na wiosnę przyszłego roku zaplanowano otwarcie Qubus Hotel Bielsko-Biała. Właśnie z tego miasta pochodzą aktorzy, których występ okazał się największą atrakcją wieczoru – wcielili się oni w gwiazdy polskiej i europejskiej sceny dance lat ’70 i ’80.


Inne wpisy z danej kategorii: AktualnościWiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL