Francuska sieć hoteli B&B zaprasza do Sfery Zmysłów

Współorganizatorem imprezy jest RD bud, generalny wykonawca projektu toruńskiego hotelu. Obie firmy łączy dbałość o społeczności lokalne, których częścią są powstające inwestycje. – To właśnie dzięki staraniom firmy RD bud został znaleziony teren pod budowę hotelu sieci B&B w Toruniu,  co sprowadziło nowego inwestora do miasta -  podkreśla Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud.

W środę, 20 października br. odbędzie się uroczysta gala z okazji otwarcia toruńskiego hotelu B&B, który jest pierwszą inwestycją tej francuskiej sieci w Polsce.

Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz lokalnych oraz biznesu.  Aby odzwierciedlić wystrój hotelu, jego układ i kolorystykę, które oddziałują na wszystkie pięć zmysłów gości, uczestnicy gali będą przeniesieni do Sfery Zmysłów. Będą pobudzeni i ukojeni muzyką, kolorami, zapachami i dotykiem, a ponadto będą mogli delektować się wykwintnym jedzeniem i rozkoszować francuskim winem.

Główną atrakcją wieczoru będzie występ francuskiego malarza Di Credico, który przy akompaniamencie uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu stworzy obraz nawiązujący do klimatu miasta.

Sieć B&B posiada  ponad 215 dwugwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii.

źródło: Hotel B&B Toruń


Inne wpisy z danej kategorii: Wiadomości hotelarskie

RSSKomentarze (0)

Trackback URL