EURO26 Europejska Karta Młodzieżowa

Karta rabatowo-ubezpieczeniowa EURO26 to Europejska Karta Młodzieżowa przydzielana osobom momiędzy 7 a 30 rokiem życia. Obecna jest w 40 krajach w całej Europie.


-Karta EURO26 obejmuje ubezpieczenie, dostosowane do potrzeb młodych ludzi. Ubezpieczenie zawarte w Karcie EURO<26 dostępne jest w 3 wersjach: Polska, Świat i Sport.
-Karta EURO26 POLSKA gwarantuje ubezpieczenie od NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Wysokość NNW to 20.000 zł. Karta kosztuje 45 zł. Karta EURO26 ŚWIAT zawiera polisę gwarantującą pokrycie KL (kosztów leczenia) na terenie całego świata (poza USA i Kanada) do 60.000 EUR, ubezpieczenie od NNW oraz OC (odpowiedzialności cywilnej) w wysokości 50.000 EUR. Cena tej Karty wynosi 65 zł.
-Karta EURO26 SPORT zawiera ubezpieczenie identyczne, jak wersja „Świat”. Przeznaczona jest dla osób uprawiających sporty wysokiego ryzyka lub w ramach klubów i sekcji. Kosztuje 85 zł.
-Karta EURO26 Classic i Student bez ubezpieczenia – daje swym posiadaczom dostęp do bazy zniżek w Polsce i Europie. Koszt to 25 zł.
-Poza „tradycyjnymi” Kartami EURO<26 dużą popularnością cieszą się karty płatnicze wydawane wspólnie z bankami. Do wyboru są Karta EURO<26 BZWBK, Millennium, mBank czy Lukas Bank.
-Kartę EURO26 można kupić w ponad 700 biurach podróży na terenie całej Polski lub zamówić ją przez stronę internetową www.euro26.pl.
-Karta EURO26 to nowoczesny i prestiżowy produkt, który może być jednocześnie legitymacją szkolną, studencką lub członkowską, kartą płatniczą oraz polisą ubezpieczeniową.

Szczegółowe informacje o Karcie EURO26 można uzyskać na stronie internetowej www.euro26.pl.


Inne wpisy z danej kategorii: CiekawostkiPoradnik

RSSKomentarze (0)

Trackback URL