Eholiday.pl wchodzi na rynek zakupów grupowych

Serwis  eholiday.pl uruchomił 8 lipca pierwszą platformę zakupów grupowych, która  oferuje wyłącznie usługi noclegowe.  Adres strony nowego serwisu to:  www. okazje.eholiday.pl

Projekt Grupy eholiday.pl koncentruje się  tylko i wyłącznie na usługach noclegowych.

Atutem  serwisu eholiday.pl jest między innymi zasięg. Z zasobów serwisu eholiday.pl  korzysta około miliona unikalnych użytkowników miesięcznie , a w bazie miejsc noclegowych jest ponad 25 tysięcy zweryfikowanych obiektów. Wśród ofert, które znajdą się na platformie będą tylko sprawdzone i konkurencyjne cenowo okazje noclegowe.

- Polacy pokochali zakupy grupowe. Chcemy to wykorzystać i ułatwić użytkownikom polowanie na okazje noclegowe. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka jest konkurencja, ale mamy niezaprzeczalne atuty. Po pierwsze nasza oferta dotyczy tylko miejsc noclegowych. Użytkownik wchodząc na okazje.eholiday.pl doskonale wie, czego szuka. Po drugie mamy jedną z największych w Polsce sprawdzonych baz miejsc noclegowych. Współpracujemy na bieżąco z kilkoma tysiącami właścicieli lub menadżerów obiektów noclegowych, więc ofert w naszym serwisie nie powinno zabraknąć. Warto podkreślić, że to szansa także dla mniejszych pensjonatów i kwater, dla których taka forma promocji była do tej pory niedostępna – mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Serwis nie będzie pobierał opłat za wystawione oferty, a jedynie prowizję za sprzedane usługi. Z partnerami ustalane są też indywidualnie takie elementy oferty, jak minimalna i maksymalna liczba kuponów, wysokość rabatu, a także możliwe terminy rezerwacji. Nie ma też wymogu podpisywania umów na wyłączność.

źródło: informacja prasowa

 


Inne wpisy z danej kategorii: Aktualności

Tagi:

RSSKomentarze (0)

Trackback URL